שיטת הטיפול של דוקטור לו צ'אן גואנג

   כל המטופלים המגיעים למרפאה, עוברים תהליך קבלה הכולל תשאול ורישום היסטוריה רפואית, בדיקה על ידי דוקטור לו וקביעת מסלול טיפול מתאים. נבדקות תוצאות בדיקות אחרונות שבוצעו (דם ואחרות) ובמידת הצורך, מומלצות בדיקות נוספות לבירור תפקודי גוף שונים, רמות ויטמינים ומינרלים, גורמי סיכון וסמנים למחלות גידוליות, זיהומים וטפילים, מחלות לב, מחלות מטאבוליות ועוד.  חלק מן הבדיקות מתבצעות במסגרת קופ"ח וחלקן במעבדות פרטיות בארץ ובחו"ל. 

   לעיתים קרובות כוללת ההערכה גם מילוי שאלונים שנועדו לעזור בקביעת המלצות לשינויים באורח החיים, שינויי תזונה, נטילת תוספי מזון וכד'. לאחר עיבוד כל הנתונים ובהתאם לתוצאות הבדיקות נבנית תוכנית טיפולית והמלצות אישיות לכל מטופל. התוכנית כוללת את טיפוליו של דוקטור לו (דיקור, טווינה וצמחי מרפא) וגם את המלצותיה של תמי להתנהגות מונעת (תזונה, אורח חיים ותוספי מזון לפי הצורך ועל פי עקרונות הרפואה הפונקציונאלית הטבעית).  

תהליך ההחלמה

החלמה ממצבים אקוטיים

   ההחלמה ממצבים אקוטיים מתרחשת תוך מספר טיפולים מועט יחסית. (תלוי במצב ההתחלתי, משך המחלה והתגובה של המטופל לטיפול).

החלמה ממצבים כרוניים

   במצבים כרוניים, עשוי הריפוי לקחת זמן ארוך יותר. לרוב, תוך 3-8 חודשים מהתחלת תכנית הטיפול, יחול שיפור במצב המטופל/ת. התחושה הפנימית תשתפר ויחול אף שיפור ביכולות התפקוד הכללי. מדי פעם יערכו בדיקות מעקב, במעבדות של קופות החולים או במעבדות פרטיות בארץ ובחו"ל, בהתאם להמלצתו של דוקטור לו. הטיפול יתעדכן בכפוף לתוצאות הבדיקות. עם קבלת התוצאות הרצויות, נקבעות המלצות לטיפול עתידי משמר.

   כדי להתרשם מטיפוליו של דר' לו ומתרומתו לבריאות מטופליו, אנא דפדפו לדף ”עדויות“ וקראו מכתבי הוקרה מרגשים רבים ממטופלים שנעזרו בדר' לו לאחר שניסו ללא הצלחה לקבל מענה לבעיותיהם ממקורות אחרים.

מטופלים מספרים

 פרפ' בורוכובסקי אסתי גיא קיבץ
אלה זליקוב עו"ד דניאל שירזי
בעז בנאי מרינה כץ
אור גלעדי מימי סמואל
דניאל ברבי אחינעם חחימוביץ
אלה קליר אריאל ארכדי
איגור ישראל
סוניה וילדיה קירה

אנו מודים לכל המטופלים נותני העדויות
המצולמות על נכונותם לפרסם את הסיפור שלהם באתרנו ומקווים כי סיפוריהם יהוו תמריץ והשראה למטופלים נוספים
המחפשים מזור לתחלואיהם 

Facebook