דוקטור לו

    דר' לו צ'אן גואנג – הוא בעל תואר דוקטור לרפואה סינית ולצ'יקונג (רפואת אנרגיה) אותו הוא רכש בסין, ארץ מוצאו. הוא מתמחה בטיפול בשיטות סיניות עתיקות הכוללות שיטות דיקור (אקופונקטורה) ייחודיות, טווינה וצמחי מרפא. דר' לו צבר בארץ מוניטין של רופא סיני המטפל במגוון רחב של בעיות כרוניות ואקוטיות. הוא מטפל במידה רבה של הצלחה בסוכרת, בעיות פוריות, בעיות נוירולוגיות סבוכות, בעיות אכילה ומשקל, כאבים ראומטיים, בעיות של אברים פנימיים, בעיות כרוניות קשות, עור ופסוריאסיס, בעיות נפשיות שונות, פאציאליס ועוד. 

   כבר בילדותו החל דוקטור לו ללמוד את רזי הרפואה הסינית מסבו. זה העביר לו ידע מזן מיוחד, עתיק יומין, שפותח על ידי אבות אבותיו בשעה שהיו רופאי חצר אצל הקיסר הסיני ופמלייתו, לפני כ- 500 שנה. מאז נשמר ידע זה בקרב בני המשפחה והועבר באדיקות רק מאב לבנו. כך יצא שדר' לו הגיע ללימודי הרפואה עם ידע טיפולי מעמיק, כשמאחוריו כבר היו שנים רבות של ניסיון טיפולי, אותו רכש במרפאותיהם של בני משפחתו בסין. השנים שבילה במחיצתם של הרופאים במשפחתו, בנוסף ללימודי רפואה באוניברסיטה, יצרו רופא סיני מזן מיוחד, היודע לטפל בחוליים רבים, שלהם אין מענה ברפואה המודרנית המערבית. בשל ידע זה והצלחתו הרפואית, זכה דר' לו, בגיל צעיר במיוחד, בדרגת גנרל בצבא הסיני ואף שימש שם כמנהל רפואי של בית חולים צבאי.
 
   
לפני שנים אחדות הגיע דר' לו לישראל. במהלך השנים בהן הוא שוהה בארץ, שומר דוקטור לו על קשר הדוק עם בני משפחתו ועד היום הוא נועץ בהם ומקיים אתם קשר רציף באשר לדרכי הטיפול במטופליו. הוא לימד במכללת "מדיסין" וקיבל קהל מטופלים "במכללת רידמן". רבים מסגל המורים, הצוות והתלמידים הפכו למטופליו המסורים.

   במשך שנים רבות הוא התנדב בצה"ל וטיפל בחיילים שהופנו אליו לטיפול על ידי חיל הרפואה. במלחמת לבנון השנייה הוא טיפל בפצועים אחדים ובעקבות טיפוליו בחיילים יצא לו מוניטין של מטפל, שבעזרת  שיטת הדיקור הייחודית שלו, הצליח לשפר מצבים קשים, שהוגדרו על ידי הרופאים כחשוכי מרפא. באישיותו הכובשת ובמיומנותו הייחודיות הצליח דר' לו להביא מזור ולהפיח תקווה בחיילים, שעד למפגש עימו איבדו תקווה להחלמה. על תרומתו לחיילי צה"ל זכה דר' לו בעיתונות לכינוי "הנשק הסודי של צה"ל" ובעטיה הוא גם זכה לגיבוי של רופאים וקצינים רבים בצבא. הצלחתו הכבירה בשיפור מצבים המוגדרים ברפואה המערבית כחשוכי מרפא קנו לו מעריצים נלהבים שסיפוריהם קיבלו וממשיכים לקבל כיסוי נרחב בעיתונות הכתובה, ברדיו ובטלוויזיה. לאחרונה, בצעד חריג וכאות הוקרה על פועלו, החליט משרד הפנים להעניק לדוקטור לו מעמד של תושב קבע בישראל, צעד נוסף בדרכו לקבל סוף סוף מעמד של אזרח - אליו הוא שואף זמן רב. 

 

כדי להתרשם מטיפוליו של ד“ר לו ומתרומתו לבריאות מטופליו, אנא דפדפו לדף ”עדויות“ וקראו מכתבי הוקרה מרגשים רבים ממטופלים שנעזרו בדר' לו לאחר שניסו ללא הצלחה לקבל מענה לבעיותיהם ממקורות אחרים.

מטופלים מספרים

 פרפ' בורוכובסקי אסתי גיא קיבץ
אלה זליקוב עו"ד דניאל שירזי
בעז בנאי מרינה כץ
אור גלעדי מימי סמואל
דניאל ברבי אחינעם חחימוביץ
אלה קליר אריאל ארכדי
איגור ישראל
סוניה וילדיה קירה

אנו מודים לכל המטופלים נותני העדויות
המצולמות על נכונותם לפרסם את הסיפור שלהם באתרנו ומקווים כי סיפוריהם יהוו תמריץ והשראה למטופלים נוספים
המחפשים מזור לתחלואיהם 

Facebook