”מרכז שן-צ‘י לרפואה שלמה“ המרפאה לרפואה סינית של ד“ר לו צ‘אן גואנג, ביהוד

   המפגש בין דר' לו , רופא לצ‘י-קונג ורפואה סינית, לבין תמי קלייטמן, ארכיטקטית, אמנית, גרפיקאית, יזמית ויועצת לאיכות חיים, הוליד ביניהם ידידות אמיצה ורצון לשיתוף פעולה. ”מרכז שן-צ‘י לרפואה שלמה“ הוא תולדה של שיתוף פעולה זה.

   במרפאה, שמנהליים השניים בלב שכונת ביאליסטוק שביהוד, באווירה ביתית המשלבת בתוכה מזרח-ומערב, הם מציעים טיפולים בשיטות ריפוי סיניות עתיקות ואותנטיות, שהידע והגישה אליהם מייחדים את ד“ר לו ואת משפחתו, משפחת רופאים סיניים הפועלת בסין מזה כ 500 שנה. שיטות אלה כוללות דיקור (אקופונקטורה) בשיטות מיוחדות, טווינה (מסאז' רפואי סיני) וצמחי מרפא.

   דר' לו מטפל בחולים. עבורו זו הדרך להגשמת חלום לקבוע בארץ את מגוריו ולעזור בכך לאנשים רבים הסובלים ממחלות קשות ושונות, שלרפואה הקונבנציונאלית אין עבורן מענה. הוא מטפל במידה רבה של הצלחה בבעיות כרוניות קשות, בסוכרת, בבעיות פוריות, בבעיות נוירולוגיות סבוכות, בבעיות אכילה ומשקל, בעיות בחילוף חומרים, בעיות במערכת העיכול, בכאבים ראומטיים, בבעיות של איברים פנימיים בבעיות נפשיות שונות, בפרוסטטה, בפסוריאסיס, פאציאליס ועוד. (ניתן לפנות לדף ”עדויות“ כדי לקרוא עדויות של מטופלים שנרפאו מאחת או יותר מהמחלות/תסמינים המצויינים לעיל).
 

      תמי מנהלת, מסייעת לד“ר לו, מתרגמת, מתווכת ומציעה למטופלים מהידע הרב שיש לה בתחום הבריאות בכלל, והדרכים לשמירתה בפרט. תמי תיתן לכם מידע עדכני וייחודי, אותו צברה במשך שנים רבות של חקירה ולימוד, בנושאים של תזונה, תוספי מזון, שמירה על אורח חיים בריא ומיקסום הפוטנציאל הגנטי איתו נולדתם. עבור תמי, שהשאירה מאחור קריירה רבת שנים כארכיטקטית, זו הזדמנות לפרוע חוב עמוק, שהיא חשה כי היא חבה לדר' לו על טיפולו המוצלח בה. לא פחות מניע אותה הדחף לעזור לאחרים ולסייע להם בשעת חוליים. היא מקווה שבכך, אולי, תוכל  לקצר ולרכך מעט את סבלם.

 

כדי להתרשם מטיפוליו של ד“ר לו ומתרומתו לבריאות מטופליו, אנא דפדפו לדף ”עדויות“ וקראו מכתבי הוקרה מרגשים רבים ממטופלים שנעזרו בד"ר לו לאחר שניסו ללא הצלחה לקבל מענה לבעיותיהם ממקורות אחרים.

מטופלים מספרים

 פרפ' בורוכובסקי אסתי גיא קיבץ
אלה זליקוב עו"ד דניאל שירזי
בעז בנאי מרינה כץ
אור גלעדי מימי סמואל
דניאל ברבי אחינעם חחימוביץ
אלה קליר אריאל ארכדי
איגור ישראל
סוניה וילדיה קירה

אנו מודים לכל המטופלים נותני העדויות
המצולמות על נכונותם לפרסם את הסיפור שלהם באתרנו ומקווים כי סיפוריהם יהוו תמריץ והשראה למטופלים נוספים
המחפשים מזור לתחלואיהם 

Facebook