תמי

   מאז שאני זוכרת את עצמי סבלתי מכאבים עזים בכל גופי. כל הזמן. כמעט ללא הפוגה. את חיי הפעילים כארכיטקטית, אמנית ויזמית, ניהלתי לצד הכאב. למדתי לחיות איתו. מי שלא הכיר אותי לא ידע על סבלי. לרופאים שטיפלו בי במהלך השנים לא היה הסבר לתופעה גם לא מענה לסבל. רק בגיל מאוחר יחסית, הסתבר לי כי אני לא לבד. רבים כמוני (בעיקר נשים) סובלים מהתופעה, שזכתה מאז לכינוי "פיברומיאלגיה". לתופעה ניתן שם אך, לצערי, עד היום, לא נמצאה לה תרופה.

   את התרופה נאלצתי למצוא במקומות אחרים. לא אצל רופאיי הקונבנציונאליים, שידם קצרה מלהושיע. האכזבה עמוקה שחשתי מהרפואה הקונבנציונאלית יצרו אצלי רצון עז למצוא דרכים חלופיות להחלמה. פתחי במסע רב שנים לחיפוש דרך שתשים קץ לסבלי. במסעי זה לא נחסכו ממני אכזבות. קשות. גדולות כגודל התקווה ששלחה אותי לנסותן. ”שפכתי“ בהם ים של כסף אך הקלה, אם בכלל הייתה, הייתה זמנית בלבד.

   בשנת 2000 חל מפנה במצבי. פגשתי אז בפילוסופיה של דרך חיים מניעתית הדוגלת ביישום עקרונות של חמשת עמודי בריאות: גופני, נפשי, כלכלי, משפחתי וסביבתי. הוקסמתי. אימצתי דרך חיים זאת בשלמותה, ולזמן קצר, נדמה היה כי הצלחתי לעלות על דרך המלך. לראשונה בחיי הרגשתי טוב וחייתי כמעט ללא כאבים. הרגשתה הכללית המשופרת הפיחה בי  תקווה חדשה להחלמה ורצון להמשיך ולהיאבק במחלתי, עד לריפויה המלא.

   אך בדיוק אז, כשנדמה היה לי כי מצאתי דרך לריפוי, התגלה בגופי  גידול ממאיר שכנראה קונן בו זמן רב. בגלל הפיברומיאלגיה היה ברור לי וגם ולרופאי כי לא אוכל לעבור חלק מהטיפול השגרתי המוצע לחולות סרטן. מכיוון שחלק מהתרופות המוצעות לחולות סרטן לאחר הניתוח וההקרנות היה עלול להחמיר את הכאבים, החלטתי לחפש אלטרנטיבה לטיפול התרופתי והכימי שאחרי.

   אז פגשתי את ד“ר לו. כבר במפגש הראשון עמו התרשמתי מכישוריו כרופא, כאדם, כמלווה מיומן ומסור כבעל מקצוע מיוחד, רב-אומן בתחומו. האישיות הכריזמאטית שלו והרקורד המרשים שלו בטיפול בחוליים שונים, גרמו לי להחליט להפקיד את הטיפול בי בידיו. זאת במקביל לטיפול הרגיל בתחילה, ואח"כ, במקום הטיפול הרגיל (כימותרפיה ותרופות) שהוצע לי על ידי רופאיי. התרשמתי עמוקות מרמת הצלחתו של ד“ר לו בריפוי מחלות ותסמינים, שלגביהם אין לרפואה המערבית מענה. רמת הצלחתו המרשימה בטיפול בדיקור ובטוינה בלבד, גבלה במעשים, שבתודעתי נתפסו כמעשי נסים.

   את טיפוליי אצל ד“ר לו התחלתי לפני שפניתי לניתוח (מסוג למפקטומי). המטרה הייתה  לחזק את המערכת החיסונית ואת יכולת הגוף לעמוד בניתוח. ואכן, הניתוח עבר בהצלחה רבה. הרגשתי הפיסית והנפשית הייתה מצוינת, מיד לאחריו, ומאז ועד היום. גם לאחר הניתוח ובמקביל לטיפול הקרינתי, טיפל בי דר' לו במטרה להמעיט נזקים מהקרינה. גם את תקופת ההקרנות עברתי בקלות יחסית ותוך זמן קצר, כבר לא ניכרו סימני ההקרנות בשד. כמו כן חל שיפור רב בבדיקות הדם בהשוואה לבדיקות שנלקחו כחלק מההליך הטרום ניתוחי. ערכים של תפקודי כבד שהיו גבוהים חזרו לערכים נורמאליים ובנוסף, הכבד, שהיה בסמוך לניתוח מוגדל ועם הסננה שומנית, נראה עם מרקם וגודל תקינים לחלוטין.

   מאז אני מרגישה כי אני חבה את חיי לד"ר לו. את הוקרתי לד"ר לו וטיפולו תרגמתי למעשים. נרתמתי לעזור לד"ר לו לממש רצון עז שלו לפתוח מרפאה בביתו ביהוד. יחד עם דוקטור לו פתחתי את ”מרכז שן-צ‘י לרפואה שלמה“, המרפאה הפרטית לרפואה סינית של דוקטור לו בביתו שביהוד. החלטתי לעזור לו לעזור לאנשים נוספים. רבים האנשים הסובלים מבעיות רפואיות קשות והם לא מוצאים להן מענה. רבים מנסים את כל הפתרונות שהרפואה המערבית מציעה אך הסבל לא נעלם. עצתי? בואו לד"ר לו. קרוב לוודאי שהוא יוכל לעזור.

מטופלים מספרים

 פרפ' בורוכובסקי אסתי גיא קיבץ
אלה זליקוב עו"ד דניאל שירזי
בעז בנאי מרינה כץ
אור גלעדי מימי סמואל
דניאל ברבי אחינעם חחימוביץ
אלה קליר אריאל ארכדי
איגור ישראל
סוניה וילדיה קירה

אנו מודים לכל המטופלים נותני העדויות
המצולמות על נכונותם לפרסם את הסיפור שלהם באתרנו ומקווים כי סיפוריהם יהוו תמריץ והשראה למטופלים נוספים
המחפשים מזור לתחלואיהם 

Facebook