תסמונת טרנר ואוטיזם

תסמונת טרנר ואוטיזם

לכבוד: למאן דבעי

מאת: בנימין ז'יטומירסקי

 הנדון: דר לו צ'אן גואנג

            אני ובתי רחל בת השנתיים וחצי מטופלים אצל דר' לו במשך שנה אחרונה.  באנו עם בעיות רציניות אשר אין להן מרפא ברפואה הקונבנציונלית. רחל נולדה עם תסמונת טרנר אשר גרמה בין השאר לאי התפתחות של כליה  אחת (כארבעה חודשים מתחילת הטיפול אצל דוקטור לו בתאריך 10/7/2012)  הוא ביקש לבצע אולטראסאונד כליות, ואכן – על פי חשדותיו, באולטרה-סאונד נמצא כליה אחת בלבד), כמו כן רחל סבלה מצניחת עפעף, אוטיזם (PDD-NOS) ועוד הרבה. היא לא ידעה לעמוד עד גיל שנה וחצי ולא אמרה אף מילה עד מלפני חודשים ספורים ולא תקשרה כלל עם המסובבים אותה.

            מיד אחרי תחילת הטיפול אצל דר' לו היא התחילה לעמוד ואף ללכת וקיבלה הרבה יציבות וכוח גופני. במשך השנה היא התחילה לתקשר, להגיד מילים ולראות בשתי עניים בשווה (רק עפעף של העין הימינית עדיין לא מתרומם עד הסוף, אבל זה משתפר יום יום). לפני כשבוע ( ב 18/6/2013) דר' לו אמר לנו לעשות עוד פעם אולטרה-סאונד של כליות. למרבה הפלא גילינו שיש לה עכשיו עוד כליה אחת (רק שנדרש עדיין המשך הטיפול). אנחנו עוד חייבים להמשיך בטיפול שנה-שנתיים על מנת לשפר את שאר הבעיות ובראשם בעיית של אוטיזם. אנחנו ניסינו הרבה שיטות ורופאים ואין בארץ ולו רופא אחד אשר מסוגל להמשיך את הטיפול.

            אני גם מטופל אצל דר' לו בגין מספר בעיות: חוסר ריכוז וחולשה כללית, דלקת קשה באגן ורגל ימנית, ובקע סרעפתי. לבקע סרעפתי אין פתרון רגיל חוץ מניתוח מסוכן אשר לא מבטיח תוצאות. בכל המישורים מצבי השתפר מאוד אך עלי להמשיך עוד. אני כבר יכול אפילו לרוץ, לא נרדם באמצע היום וסובל פחות מצרבת אשר נגרמה על ידי הבקע סרעפתי.

            הגענו לדר' לו אחרי שקיבלנו המלצות חמות מחברינו וחברי חברינו על הצלה ומרפא אשר הם מצאו אצלו. איני רוצה לתאר לעצמי כמה יהודים לא ימצאו את רפואתם אם דר' לו לא יהיה יותר בארץ.

בנימין ז'יטומירסקי

הרצליה, השרון 27 דירה 4 46784

benjzh@gmail.com

054-4751683

כ' תמוז תשע"ג

 

« חזור לעדויות מטופלים

מטופלים מספרים

 פרפ' בורוכובסקי אסתי גיא קיבץ
אלה זליקוב עו"ד דניאל שירזי
בעז בנאי מרינה כץ
אור גלעדי מימי סמואל
דניאל ברבי אחינעם חחימוביץ
אלה קליר אריאל ארכדי
איגור ישראל
סוניה וילדיה קירה

אנו מודים לכל המטופלים נותני העדויות
המצולמות על נכונותם לפרסם את הסיפור שלהם באתרנו ומקווים כי סיפוריהם יהוו תמריץ והשראה למטופלים נוספים
המחפשים מזור לתחלואיהם 

Facebook